Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: HUAWEI E3372H + windows 7
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
kupiłem taki modem, uruchomiłem go u siebie na windows10, instalacja, reset ustawienie punktu dostępowego wg jednego z poradników w necie i wszystko śmiga.

Niestety modem nie jest dla mnie a dla mamy, 300km ode mnie z windowsem 7 i niestety po podłączeniu i instalacji oraz resecie w żaden sposób nie potrafię znaleźć poradnika jak dla tego systemu ustawić punkt dostępowy - ktoś pomoże? Niestety potrzebuję instrukcji krok po kroku bo windowsa 7 już nie kojarzę a przez telefon emerytce ciężko coś opisać Smile
Powiedz jaki modem dokładnie posiadasz:
http://jdtech.pl/2016/03/jaka-wersje-mod...iadam.html
Dla osoby mniej obeznanej proponowałbym jednak HiLinka - wcale się nie go nie konfiguruje na kolejnym komputerze, bo ty chyba opisujesz wersję tradycyjną z aplikacją.
model e3372s-153
s/n zaczyna się od: L8F

czy to wystarczy?
wybaczcie opóźnienia z odpowiadaniem ale nie spisałem tego przed przekazaniem modemu dalej i teraz trudniej to sprawdzić
Nie, to znaczy, że to jest s-153. Ale czy HiLink, czy tradycyjny to już nie.
tutaj niestety będzie mi trudniej odpowiedzieć, po podłączeniu wyskoczyło okienko z instalacją czegoś, ja w win10 punkt dostępowy dodałem z poziomu systemu. Na pewno po podłączeniu modemu do komputera nie uruchamia się przeglądarka
No to to jest tradycyjny. Procedura niestety taka jak znasz - instalacja softu, dodanie punktu dostępowego (za pomocą Play Online lub odmiany lub samego Windows). Dla całkowitych nowalijek odradzam - lepiej wymienić na HiLink (można samodzielnie przerobić, choć to trochę nietrywialne w przypadku h-153).
jest gdzieś instrukcja przerobienia?
Udało mi się znaleźć instrukcję jak to zrobić dla play i się udało Smile
I teraz jest o tyle fajnie, że jak prawidłowo to zrobiłeś, to instalacja jest trywialna i nie ma nic do konfigurowania - wszystko jest w modemie.
Przekierowanie