Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Od kiedy działa roaming LTE danych w Play?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie drążyłem jeszcze tematu, ale zorientowałem się po "odcięciu" internetu, bo w modemie miałem ustawione wyłączanie w roamingu, a sieć na auto, ale na LTE. Sprawdziłem, działa roaming - przynajmniej z Orange! Aby nie być gołosłownym wrzucam ss'y.[attachment=2740][attachment=2741]
Sądząc po problemach i awariach występujących od kilkunastu dni, to pewnie właśnie od tych kilkunastu dni.
Orange LTE oficjalnie jest dostępny dla Play. Pozostałe raczej bez zmian - 2G i 3G.
Działą wam LTE Orange w Virgin mobile ?
dostaję IP ale połączenia brak...
ja nie mogę się zalogować do LTE Play i Orange

zrobiłem reset do Play się loguje ,a do Orange nie .
@szopen
Loguje Ci się telefon do LTE orange w virgin , mi w BOK powiedzieli że nie można korzystać z lte orange.
Ale wydaje mi się że to działało , ostatnio nie używałem karty virgin już sam nie pamiętam jak to było .
akurat nie używam teraz VM w telefonie i nie sprawdziłem czy LTE w ten sposób kiedykolwiek działało - jakkolwiek przy okazji pierwszego posta zajrzałem w dostępne sieci i wtedy wszystkie sieci widziałem jako dozwolone, swoją drogą nadal tak to widzę (w modemie)

a na laptopie z wbudowanym modemem LTE (sierra EM7345) mam win10 i bardzo ubogie opcje konfiguracyjne... ale generalnie po wymuszeniu zalogowania do Orange dostaję poprawne IP (typowe dla Playa), ale połączenie nie jest możliwe (pakiety nie idą)
Pogrzebałem na internecie i znalazłem informacje że LTE Orange działało w virgin , ale czemu zablokowali, to druga sprawa .
@mshmaster - To jest sens abym też sprawdził, czy już sprawa wyjaśniona?
Jak możesz to sprawdz .
Nie udało się, a zasięg jest. Daję SS'y.[attachment=2745][attachment=2744]
Dzięki u mnie jest tak samo , a kiedyś się łączyło .
Przekierowanie