Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Torrent i Aero2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam !

Czy możliwe jest korzystanie z torrentów pod Aero2 ? Bo jak czytałem, pod Emule jest problem.
jest możliwe, ale nie uzyskasz High Id mimo publicznego IP
Torrenty i emule oraz inne tego typu p2p działaną bez zarzutu, ale oczywiście HighID ani analogicznych rzeczy nie uda się uzyskać z powodu filtrowania połączeń przychodzących. Ale ściągnąć coś to niewielki problem. Nie wiem tylko, czy do tego to miało służyć? Big Grin
Kiedyś miałem w domu po kablu 512 kilobitów.... DL/UL . To było dawno ale tak się wtedy pracowało - z tym co było.
(05-07-2012 23:38)Darth Artorius napisał(a): [ -> ]Kiedyś miałem w domu po kablu 512 kilobitów.... DL/UL . To było dawno ale tak się wtedy pracowało - z tym co było.

Tak ale kiedyś wszystko było proporcjonalnie mniejsze od stron www po gry i filmy. Ja miałem 256 a w kompie 20GB dysk. Teraz nie wierze jak sie mogłem na takim czymś zmieścić.
Przekierowanie