Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: ZTE MF823 i wybór pasma LTE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Posiadam modem jak w temacie, jest on z sieci play. Czy można jakoś odblokować wybór pasma LTE np 2600 mhz ? Ponoć jest taka możliwość na jakimś ruskim firmware ale skąd to pobrać i jak to wgrać ? I żeby web ui było po angielsku.
Mam takiego ZTE ale pochodzącego z Beeline - nie wiem jak wrzucić do Playowskiego firmware z Beeline, a do tego modyfikacje ZTE są znacznie mniej rozpracowane, niż te dla Huawei.
Jak przełączysz modem w tryb tradycyjny to chyba jakieś opcje wymuszania pasm były, ale trzeba uważać co się robi, bo można uwalić modem.
Dzisiaj w lombardzie zakupiłem Huawei E3372h hilink z sieci play, najnowsza odmiana. Wymusiłem 2600 mhz w huawei toolbox ale dziwne jest to że nie pokazuje mi parametrów sygnału w tym programie. Dlaczego tak jest ? Czyżby to była wina tej najnowszej odmiany modemu z play ? Druga sprawa to że ten huawei nie działa mi na windows 10, nie instaluje sterowników a na innym kompie z win 7 działa wszystko ok.
Jak masz HiLinka na najnowszym Windows 10 z jesieni tego roku, to faktycznie są problemy z Hilinkami. Czekamy na nowe sterowniki.
Przekierowanie