Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: RBM DIL e3272 + Mr3220 problemy - nowy router
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam nowego routera dla starszych osób, do tej pory używali Mr3220 + e3272, czasem rwało połączenie ale wystarczył restart. Teraz nie wiem czy pojawiły się jakieś zakłócenia ale router rwie co 5 min. Miasto małe na granicy Lubelskiego/Mazowieckiego.

Wiem, że ten modem potrzebuje aktywnego huba ale działał na Gargoyle w Warszawie bez żadnego zacięcia w mniejszym mieście czasem trzeba było go zrestartować 1/2 razy dziennie.

Myślałem o aktywnym hubie ale uznałem, że dalej babrać się w g*nie nie ma sensu. Więc szukam czegoś co jak postawie to będzie działać bez zacięcia i rozdzieli internet po całym mieszkaniu.

Sam mam Nexx wt3020 i działa wyśmienicie ale do tego mieszkania ma za mały zasięg WiFi.

Router ma być stacjonarny i nie wiem czy nie lepiej wszystko w jednym czy dokupić coś do e3272.

Ps:
W cenie 140 mam Huawei B593 z antenami? Będzie dobry?
B593 nawet w tej pociętej nieco wersji s-12/u-12 będzie działał bez problemu.
a razie problemu z brakami zasięgu WiFi można wykorzystać starego TP-Linka w charakterze dodatkowego AP
Niestety, ten router został już sprzedany. Jakieś inne propozycje?
kup inny egzemplarz, poczekaj trochę, śledź portale aukcyjne i ogłoszeniowe, no nie wierzę, że nic nie ma

jeśli nie B593 to B315
Przekierowanie