Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Niskie prędkości DC-HSPA+ Czy antena coś zmieni?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

whiteindian

Dzisiaj rankiem wyskoczył mi taki wynik, może to incydent, ale czy to górna granica DC w tym przypadku?

[Obrazek: 171725384]
Górna granica to może nie (chyba, że masz taryfę w której jest nałożone operatorskie ograniczenie prędkości),
ale wiele więcej nie da się wycisnąć z wynegocjowanych 42Mbps (realne wydaje się uzyskanie koło 36Mbps w idealnych warunkach, ale głowy sobie za to nie dam uciąć)
Jesteś blisko maksimum - ja kiedyś w centrum Warszawy przy dobrych wiatrach dobiłem do 32 Mbit/s. Ogólnie ciekawe jak długo ci się taki wynik utrzyma, jak to gdzieś blisko okolicy, gdzie często bywasz.

whiteindian

Raczej rano taki wynik się osiąga, wątpię czy w ciągu dnia, a nie wiem jak w nocy.

whiteindian

[Obrazek: 180746595]

Raczej okej, ale ostatnio przez ponad tydzień an przykład wyniki były na poziomie 6Mbps DL, nie wiem od czego to zależy, ale nie było tak przez ostatni rok albo dwa.
Stron: 1 2
Przekierowanie