Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Router LTE Advanced
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam poszukuje dobrego routera LTE Advanced do Cyfrowego Polsatu może doradzicie co kupić byle nie ZTE MF971V bo posiadam i straszna kupa.
a co w nim Ci przeszkadza?

wybór sprzętu LTE-A jest nadal wciąż mocno ubogi
jeśli to ma być mobilny hotspot to dość chwalony przez użytkowników jest Netgear AC810S

jeśli stacjonarny to może Huawei B715 albo B618?
A wiesz na pewno że winny jest sprzęt a nie np. BTSy w okolicy?
Bo może się okazać że po wydaniu XXX złotych będziesz miał dokładnie taką samą sytuację bo stacje mają za słaby dosył albo zapchane pasma.
Nie wiedząc co oznacza "straszna kupa" trudno powiedzieć jak pomóc Smile
Jeżeli to problem sieci operatora lub WiFi - to zmiana niewiele pomoże. Jak to wina znaczka ZTE, to zmiana może pomóc.

Tylko brakuje info, czy ma to być sprzęt stacjonarny, czy mobilny jak ten wskazany.

Stacjonarne, może poza E5816, szopen wymienił. Mobilne - ostatnio TP-Link wyszedł z modelem M7650 - wygląda tak sobie jak na mój gust, ale jest niezły. AC810 jest niedostępny prawie, albo drogi.
chyba chodziło o E5186?
Oczywiście że tak. Zwykła potyłka Smile
dopiero wczoraj to zauważyłem jak zrobiłem copy+paste, żeby nie przepisywać modeli Big Grin
Przekierowanie