Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: huawei b525s-23a
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam jestem nowy tu i mam pytanie odnośnie routera tak jak w temacie czy jak kupie wersje z T Mobile bez simlocka to będę mogoł włożyć do niego kartę z Cyfrowego Polsatu LTE Advanced i bez problemu ustawie profil internetowy w nim czy będzie zablokowane dodawanie profili?
Tak, sprzęt w T-Mobile nie ma żadnych blokad, choć soft jest podobno trochę pocięty, ale obsługę profili na pewno ma.
ok bardzo dziekuje za szybka odpowiedz, ale soft chyba mozna zmienic na nie brandowany w nim?
Zrób research - czy jest procedura
- instalacji
- przywrócenia
- ominięcia zabezpieczenia "nie ten operator" dla tego modelu
- odratowania w przypadku ubicia routera

Dla B593s-22 jest tego dużo, ale równie dużo jest osób, które sobie urządzenie ubiły, bo nie zrozumiały instrukcji.
Tzn bo świeży jestem w tych tematach a pytam o B525s 23a, anie b593s-22 wcześniej używałem tych na usb mógłbyś mi coś podsunąć co i jak?
zasada numer 1 - nie znasz się na rzeczy to nie grzeb w firmware

czy jeśli kupujesz nowy samochód, to jedziesz z nim do mechanika na wymianę silnika? tylko dlatego że istnieje jakiś inny?
(z tym, że samodzielne grzebanie w firmware raczej jest podobne do wymiany silnika pod blokiem na to, co znalazłeś na szrocie…)


konfiguracja routera z wolnego rynku polega na wybraniu już istniejącego profilu lub stworzenia profilu użytkownika (zależy co potrafi jego firmware) z prawidłowymi wartościami

od pewnego czasu (paru lat) na oficjalnym polskim rynku nie pojawiają się urządzenia z aż tak poblokowanymi funkcjami, aby urządzenia od jednego operatora nie dało się użyć u innego (trzeba uważać jedynie na to, co jest z walizkowego importu)

przed zakupem po prostu spytaj o to sprzedającego
Ja napisałem o B593s-22, bo go znam i parę osób, które przesadnie kombinowały też poznałem.
Z B525 nie miałem do czynienia - nie mając go w ręku nie szukałem aż tak do niego informacji i nie mam doświadczenia, więc nie nie wypowiadam za bardzo.
Przekierowanie