Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Jaką stronę z aktualnościami z świata komórek polecicie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie jaką stronę polecicie gdzie są na bieżąco informacje z świata o komórkach, smartphonach i wszystkim co z nimi związane. Tylko takie na poziomie nie w stylu wp czy onet.
Każdy ma swoje ulubione. Zawsze trzeba jednak zachować dystans i korzystać z kilku różnych źródeł, bo czasem na każdej stronie potrafią pojawić się bzdury - tak to niestety bywa.

Nie napisałeś, czy chodzi o PL-języczne, czy EN też wchodzi w rachubę (ja korzystam z obu).
PL:
telepolis.pl
gsmonline.pl
telix.pl

EN:
pocketnow.com (wideo z Brandonem Minimanem są po prostu wzorowe)
gsmarena.com (głównie używam tabel specyfikacji, ale jest także sporo materiałów bieżących
Nie można zapominać o obowiązkowych engadget i gizmodo, choć informacje są tutaj strasznie płytkie

Głębokie i bardzo ciekawe analizy i testy także na długo przed udostępnieniem sprzętu do sprzedaży:
mobile-review.com (site jest rosyjski, ale ma część po EN)

Na początek wystarczy Smile
Dzięki przejże sobie. EN żaden problem ale wole polski. Ale czasami można zerknąć.

joanna.m

Ja jestem fanką Androida i oczywiście zaglądam na:
android.com.pl
i również śledzę "android market" - patrzę na nowe aplikacje i gry.
A ja wole WP ;p i zaglądam na windows-phone.pl
Byłoby super, gdyby niewiarygodne zestawienia sprzętu na mgsm - co rusz trafiam na specyfikację telefonu, która ma poważne błędy.
Jakubie, nie rozumiem tego ataku , to nie jest strona ze specyfikacjami telefonów , mało tego, prowadzona przez sympatyków telefoni gsm - tak samo jak tu jest to blog i tak samo jak tu admin reaguje na poprawki uczestniczących w dyskusji. Nie każdemu zależy tylko na danych techniczych (wystarczyły by strony oficjalne) ale na opiniach, testach i reakcji użytkowników. I taka jest zaleta i tamtej strony i Twojej. Przypomnę że post ma tytuł "Jaką stronę z aktualnościami z świata komórek polecicie" a to nie tylko dane techniczne ale inne wiadomości. Wiadomości z Polski dodam. Wchodziłem na strony podane przez Ciebie (polskie, nie interesują mnie zagraniczne) i co do telefonów posiadanych przeze mnie (także w zakresie aero2) podają takie same parametry tyle, że w zubożonej wersji (nie uwzględniają wersji na różne rynki - na mgsm często podają te parametry) . Stąd znalazłem się też na stronie jdtech - jak widać , jak sam pewnie wiesz, suche dane techniczne to nic wobec praktyki to tak jak lizanie przez szybkę.
bigoslandia: To nie jest atak, to jest po prostu ocena. Zauważ, jaki ma opis: nazywa się po Polsku "mGSM.pl :: Największy katalog telefonów GSM", czyli jednak chodzi o specyfikacje. Kilka razy w tygodniu dostaję emaile i wiadomości od użytkowników stwierdzających ze zdziwieniem, że ich "telefon działa, mimo niezgodności z UMTS 900 MHz" i wskazaniem na błędną specyfikację na mgsm i odwrotnie.
Zauważ, że nie krytykowałem żadnego innego elementu mgsm poza specyfikacjami, ale to one właśnie są podstawą działania tego serwisu.
Jak dla mnie gsmonline.pl
wszystkie strony komputerowe, mają dobre działy odnośnie telefonow, np. pcformat, czy komputerswiat
Oj z tym to różnie bywa z niektórymi stronami tylko o komórkach tez :D

Wysłane z mojego GT-I9305
(12-12-2012 22:44)malinowo napisał(a): [ -> ]Jak dla mnie gsmonline.pl

gsmonline jakoś się popsuł ze dwa lata temu - głównie ze względu na kompletnie nieczytelny layout strony (przynajmniej jak dla mnie). miłośnikom chińskich komórek polecam gizchina oraz polskie chinasmart.
poleca Ci stronkę hmają też miesięcznik i warto, albo zarejestruj się na android i tam jest miesięcznik za free w pdf

//reklama
Niedługo będzie czas na wywalenie takich tematów-wytrychów.
Chodzi Ci o reklamę? Ostatnio znów se spamerzy o nas przypomnieli. Dobrze, że jest już koniec z linkami w sygnach.
Przekierowanie