Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3372 h-153 czy E3372 s-153?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Który z modemów Huawei: E3372 h-153 czy E3372 s-153 oba hilink będzie lepiej współpracował z dostępnymi na rynku routerami (z portem USB dla modemów) i bez problemu w komputerze. Z którym będzie najmniej problemów w wymuszaniem pasma LTE (Play)? Nie mam za dużej wiedzy w temacie zmiany oprogramowania, więc szukam modemu dobrze działającego i prostego w obsłudze. Pozdrawiam.
Oba te modemy w trybie HiLink działają dla routerów tak samo. Wersja h może mieć nieco niższy pobór mocy, ale to są pojedyncze procenty.
żaden z nich ze stadartowym oprogramowaniem nie ma możliwości wyboru pasma
natomiast w zasadzie każdy ma możliwość wyboru technologii (np. "tylko LTE")

prosty w obsłudze jest zdecydowanie każdy hilink (w/g "świeżo upieczonych" użytkowników modemów)

kompatybilność zależy od routera (a konkretniej od jego oprogramowania), musi obsługiwać hilinki
Wyjątkiem są te oferowane w moim sklepie - jako jedna z niewielu osób w sieci wiem co sprzedaję i wszystkie moje HiLinki mają menu wyboru pasm.
Przekierowanie