Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Tablet dla poleconego Karta kredytowa w Citibanku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://bankobranie.blogspot.com/2017/08/....html#more

Pod tym adresem opis szczegółowy, w skrócie masz kogoś kto ma KK Citi on poleca ciebie i jak przyznają kartę to wydajesz nia 1000PLN a oni dają ci tablet Lenovo TAB 4 7 Essential WiFi/3G. Nie wiem który to jest konkretnie wyceniaja na 425PLN wiec pewnie nie jakis demon, ale jak ktoś chętny to niech korzysta.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Pytanie: Czy to nie jest bank jak np. eurobank, gdzie zamknięcie konta u mnie i każdego znajomego to po kilku interwencjach, zapłaceniu jakiś nienależnych opłat i ogólnie kilka mcy nerwów?
Citi to duży bank, ale trzeba ich pilnować, to fakt. Ale nie aż tak jak w Getin.
W Citi jest jedna karta kredytowa kompletnie darmowa - Citi Simplicity. Żadnych opłat nie ma (jak dotąd).
http://zamknijkonto.pl/400-zl-na-zakupy-...simplicity

Można załapać się na promocję (voucher) w perfumerii lub na Morelach (400 zł). W sumie to chyba jedyna KK bez warunków i opłat. Oczywiście jak wszędzie "uważać' trzeba.
Nie umiem nic znaleźć na temat tego tabletu. Tylko to co na stronie promocji. Jak ktoś znalazł, to proszę wstawić linka. Najbardziej mnie interesuje czy ma OTG i slot SIM/jaki modem/możliwość dzwonienia.
moim zdaniem ktoś wypuścił jakiś babol odnośnie nazwy modelu, a reszta to powieliła
podejrzewam, że chodzi o "Lenovo TAB 3 7 Essential WiFi/3G"
bo w serii Lenovo TAB 4 nie występuje ani rozmiar 7", ani model "Essential"

chyba się nie ma co napalać, choć z drugiej strony spełnienie warunków promocji nie jest jakoś ekstremalnie trudne
Znając życie to najuboższa wersja - czyli Lenovo Tab 2 A7-10F, który ma parametry na miarę sprzętu sprzed pięciu lat bez SIM, HDMI, OTG, a nawet USB, który znalazłem nie szukając dokładnie w sklepie internetowym za 254,99 zł, ale nie mam pewności. Ogólnie już więcej i dużo szybciej zyskuje polecający.
Przekierowanie