Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3372h-153 Problem z modemem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam problem z modemem e3372h-153 od play. Chciałem wgrać inny soft na modem a nie wiedziałem że jest coś takiego jak wersja 21 i 22. Teraz modem jest wykrywany jako stacja dysków... Błagam o pomoc! SadUndecided
Wersja h-153 to dodatkowe dwa problemy:
1. Starsze "tradycyjne" są lepiej zabezpieczone niż s-153 i wymagają odprawienia właściwych czarów przed flashowaniem. Niestetey potrafią przyjąć nieswój firmware i paść (zablokować się w trybie FC)
2. Nowsze HiLinki z Play są tak zabezpieczone, że da się na razie je łamać tylko przez hackowanie niskopoziomowe i w zasadzie żadnych firmware nieswoich nie przyjmują.

Bez dostania w rękę takiego modemu nie podejmuję się doradzić, bo można zaszkodzić jeszcze bardziej. Poziomów "uwalenia" takiego modemu jest kilka.
To znaczy ja wgrałem 22.315.01.00.00 i stery a modem nie otwiera web ui (biała strona) Jak próbuję wgrać web ui to pisze nie znaleziono portu. PS: Modem już normalnie działa
Przekierowanie