Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Do kiedy BDI nadal BDI?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Słowem: kiedy myślą zaprzestać dawać BDI? Jeżeli wprowadzą opłaty to jakie pakiety?

Pytam, bo wkrótce będę się przeprowadzać do nowego domu, a niestety, tam nie mam dostępu do neta kablem (orange czy inne światłowody); kwestia sąsiadów którzy nie pozwolą przeciągnąć kabla nad/pod ich działkami.

Neta używam głownie do stron i youtube, ale najważniejszy aspekt to komunikacja czyli www, e-mail, signal/wire etc. Pobieranie większych plików czy youtube to kwestia drugorzędna.
niecałe 3 lata
jeśli chcesz używać wygodnie to już są opłaty = pakiety

skorzystaj z internetu póki masz - ceny wyglądają tak:
https://sklep.aero2.pl/

innych operatorów również jest sporo, w przypadku dostępu typu GSM istotne są 2 czynniki
- zasięg danego operatora w danej technologii (brać pod uwagę jest sens tylko 3G i LTE)
- faktycznie obciążenie stacji bazowych operatora

pominąłem czynnik cenowy, póki masz internet zmierz faktyczny wolumin danych który zużywasz, bo tylko to pozwoli jakkolwiek dobrać jakieś oferty
Poprawka - wg. mnie BDI będzie od czasu, aż Aero2 z tego zrezygnuje.
Teraz przepis mówi: 3 lata od momentu uruchomienia sieci, której uruchamiać nikt na razie nie zamierza i nie ma żadnego obowiązku.
A więc codziennie na razie jest ciągle minimum 3 lata. Sieć 2600 LTE TDD uruchomią może za kilka lat, o ile w ogóle.
A jak Aero2 by chciało porzucić BDI, to jakie warunki musiałoby spełnić? Może tak porzucić z dnia na dzień?
Tak z dnia na dzień rezygnuje i po tym musi jeszcze świadczyć usługi przez 3 lata. Tak to wygląda.
Ale decyzja nie jest ot taka, bo musi jednocześnie zrezygnować z budowy sieci LTE 2600 MHz i pozbywa się pasma z tym związanego.
Przekierowanie