Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Przetwarzanie i przesył danych drogą radiową - literatura, ew. www
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(19-03-2017 10:30)jakubd napisał(a): [ -> ]Nie dokładność w elektronice, tylko moc obliczeniową i postęp w procedurach przetwarzania sygnałów (w tym w powiązanej z tym matematyce).

Jak chcesz wiedzieć jak to działa, to jest sporo książek na ten temat, choć raczej nie będzie to jedna książka, bo to wiele nakładających się tematów, a ja mam bardzo słabe pojęcie o procesorach sygnałowych i aktualnych technologiach np. związanych z LTE. Studia skończyłem dobre 15 lat temu, więc nie jestem aż tak na bieżąco.

Proszę wstawiać tytuły książek, ewentualnie adresy stron www o tej tematyce.
Poszukaj książek akademickich z tego zakresu, albo ogólnie przejrzyj co ma teraz w ofercie WNT (choć nie wiem jak to wydawnictwo działa teraz i jaki ma związek z tym, co robili wcześniej). Ogólnie tematyka to anteny, przesyłanie sygnałów cyfrowych drogą radiową, LTE, sieci komórkowe, procesory sygnałowe.

Nie bardzo mam teraz czas na research dla ciebie, a nie jestem na bieżąco z tym tematem.
Przekierowanie