Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Moduły CI+ w CP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Podobno CP wrócił do modułów CI i można już u nich kupić. Czy ktoś już może taki ma ? I jakie ma o nim zdanie. Pytam się ponieważ dekoder mnie doprowadza do szału bo jest strasznie wąskim gardłem dla mojego TV (nie mogę korzystać z TimeShift, nagrywania, timera czy chociaż ustawiania kanałów w własnej kolejności). Czy mógł bym wymienić dekoder na CI w trakcie trwania umowy czy muszę czekać aż się skończy, bo karty CP są chyba parowane no nie ?
Kurcze, to branża na której się zupełnie nie znam - tyle co bawiłem się w dekodowanie kiedyś rozrywkowo na karcie SAT wetkniętej do PC i wiem jak działa sharing Smile
Moduły sprzedawała na pewno Nka do TNK, ale nie mam pojęcia jak to jest z CP.
Jak rozumiem masz TV z tunerem SAT i gniazdem na CI do tego tunera? Zadzwoń po prostu do CP, może coś powiedzą. Na ich stronie nie ma nic o modułach CI?

Generalnie o takie rzeczy to najlepiej pytać na forum dvhk - tam jednak są od tego spece (sam się tam szkoliłem Smile
rtv.gadzetomania.pl/2012/05/14/cyfrowy-polsat-wraca-do-modulow-ci stąd to wyczytałem
Ale ciągle nie powiedziałeś, czy chodzi ci o SAT, czy naziemną i czy ew. masz tuner SAT w telewizorze.
Te moduły z artykułu są tylko SAT.
Chodzi mi o SAT, tuner mam a TV to Sharp LC-40LE830E
Dobra, to już wiemy - potencjalnie może to działać, o ile gniazdo CI+ jest dostępne dla tunera SAT (co ze specs nie wynika). Jeżeli Polsat faktycznie daje moduły CI+ (nie mam pewności, czy CI i CI+ są zgodne) to faktycznie powinno się udać.
Dzwoń do polsatu i pytaj.
Przekierowanie