Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Yotaphone 2 YD206 upgrade do androida 5.0
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Smile

Zauważyłem, że istnieją na forum użytkownicy posiadający rozchwytywanego ostatnio (z racji przystępnej ceny) Yotaphone 2 na rynek chiński.

Prosiłbym o opinie dot. upgrade - jakie są plusy, minusy, stabilność działania, zagrożenia...

Temat na forum XDA przeglądałem, ale chciałbym poznać opinie polskich użytkowników przed podjęciem decyzji o zmianie...

Na XDA wspominają o gorszym czasie pracy na baterii, słabszym zasięgu - LTE czy pogorszeniu się działania ekranu e-ink po aktualizacji...

Czy też mieliście/macie takie problemy albo jakieś inne?


Dzięki i pozdrawiam
Żadnych problemów nie miałem (choć nie jest to mój główny telefon), ale faktycznie kontrast eink jest inny, niektórym się podoba, niektórym mniej, inni nie widzą różnicy - ja nie opowiem się po żadnej ze stron.

Aktualizacja z linii poleceń Windows specjalną aplikacją. Także robiłem YD206, po aktualizacji melduje się jako YD201, ale oczywiście pasma nadal obsługuje te same co YD206.
Przekierowanie