Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Router mobilny do Aero2 jaki ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, Aero2 posiadam już kilka lat i działa dobrze na modemie. Ale jest to uciążliwa sprawa biorąc laptopa do łóżka, można łatwo go wyłamać. Myślę o kupieniu jakiego routera mobilnego np. Huawei E 5577, coś z wyświetlaczem. Chcę aby miał tez LTE w razie korzystania z innych opcji. Może są jakieś inne propozycje dotyczące routera. Sprawa druga to jak się wprowadza kody, teraz korzystam z programiku Aero3 i jest to bezproblemowe. Korzystałem kiedyś też z Mobile Partner. Może jakieś linki z opisem konfiguracji routera.
Wszystkie Huawei z LTE są godne polecenia według mnie. Ja jeszcze lubię TP-Linki, uważam jest za doskonały wynalazek, tylko nieco rzadszy, więc zwykle droższy.
Aero3 możesz nadal używać, tylko nie będzie potrafił bezpośrednio sterować połączeniem i licznik między kodami będzie nieprzydatny przez to.
Przekierowanie