Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus 3G (P6200)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Od dzisiaj mam nowa zabawke:
http://www.samsung.com/global/microsite/...?type=find Smile

Potwierdzam, ze dziala out of the box z Aero2 Smile
Btw co w niej jest lepszego od p1000 bo zastanawiałem się nad nim ale cena to chyba ok 1,6k pln wiec dałem sobie spokój. Procek pewnie dual i pamięć chyba ma większa ?
Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
P6200 ma wiecej ramu, 2rdzeniowy szybszy procek, android 3.2, wifi N, szybszy modem HSDPA .
A planują upgrade do ICS? Bo szczerze mówiąc wielkość 7" bardzo mi odpowiadała w P1000 (ciągle go mam).
Wlasnie nigdzie nie widze oficjalnej informacji.

Wiem natomiast, ze juz portuja cyanogenmod 9 Smile

EDIT:
A jednak planuja:
http://www.tablety.pl/android/masz-table...a-kanapke/
Jak dokładnie działa Aero2?

Są jakieś problemy z transmisją danych?

Co się dzieje po upływie regulaminowej godziny ?
(23-06-2012 21:47)komoornik napisał(a): [ -> ]Jak dokładnie działa Aero2?

Tzn ? chcesz techniczny opis ? xD

(23-06-2012 21:47)komoornik napisał(a): [ -> ]Są jakieś problemy z transmisją danych?

Nie zauwazylem. Wszystko dziala bardzo dobrze

(23-06-2012 21:47)komoornik napisał(a): [ -> ]Co się dzieje po upływie regulaminowej godziny ?

Laczy sie ponownie.
Cytat:Jak dokładnie działa Aero2?
Pewnie chodziło o pokazywanie/niepokazywanie siły sygnału i jakieś inne "odstępstwa" od normalnego działania Aero2 w porównaniu z kartami innych operatorów.
Pokazuje sile sygnalu, pokazuje polaczenie z siecia "Aero2".

Proba wybrania numeru wywoluje jedynie blad "siec komorkowa niedostepna".
Czyli krótko mówiąc: odpalam tablet, włączam transmisję danych i internet działa, a po godzinie sam się ponownie łączy ?

Masz już może adapter HDMI do tego tabletu ? Zastanawiam się czy przy użyciu np. mvideoplayer da radę puścić na TV film z napisami.
(24-06-2012 19:01)komoornik napisał(a): [ -> ]Czyli krótko mówiąc: odpalam tablet, włączam transmisję danych i internet działa, a po godzinie sam się ponownie łączy ?

Dokladnie tak. Ustawiasz APN na "darmowy" i wszystko dziala.

(24-06-2012 19:01)komoornik napisał(a): [ -> ]Masz już może adapter HDMI do tego tabletu ? Zastanawiam się czy przy użyciu np. mvideoplayer da radę puścić na TV film z napisami.

Nie mam :/ Pytalem gosci w Vobisie to nawet nie wiedzieli ze taki tablet istnieje ... W media markecie maja taka przejsciowke ale nie znalazlem nigdzie opisu czy to zadziala, obsluga tez nic nie wie.

W sklepie morele.net jest ta sama przejsciowka za polowe ceny z media marketu (chyba ja kupie w ciemno Smile)) )
Ten tablet ma normalne wyjście microUSB, czy znowu jakiś wynalazek dokujący? Bo taki kabelek z microUSB mam do Note - kupowany w ggmedia.pl - działa całkiem fajnie, tylko wymaga podłączenia zasilania - bez tego nie aktywuje się HDMI.
Wynalazek dokujacy.
To "szokująca" Smile wiadomość - to największa wada tabletów Samsunga (na szczęście nowe coraz częściej mają jednak microUSB).
(24-06-2012 19:16)szamot napisał(a): [ -> ]Nie mam :/ Pytalem gosci w Vobisie to nawet nie wiedzieli ze taki tablet istnieje ... W media markecie maja taka przejsciowke ale nie znalazlem nigdzie opisu czy to zadziala, obsluga tez nic nie wie.

W sklepie morele.net jest ta sama przejsciowka za polowe ceny z media marketu (chyba ja kupie w ciemno Smile)) )

Potrzebny jest chyba adapter EPL-3PHPBEG

P.S. Czy diodę z tyłu można wykorzystać jako latarkę ?
(24-06-2012 21:41)komoornik napisał(a): [ -> ]P.S. Czy diodę z tyłu można wykorzystać jako latarkę ?

Mozna. W Play Store jest sporo aplikacji do tego.
Pozostaje poczekać na to co pokaże google na I/O.

Lada moment powinny pojawić się niby updejty do ICS'a dla kilku tabletów Samsunga - bez tego jakoś też nie mam zamiaru kupować tego cacka.
Dzis zrobilem update do ICS 4.0.4 i jak na razie wszystko w najlepszym porzadku Smile
[Obrazek: ics.png]
Czy na p1000 już jest ics? To ekran z kies ? sorki ale nieuzywam kiesa więc chce wiedzieć.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Oficjalnego nie ma i nie będzie. Nieoficjalne znajdziesz np. tutaj:
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=807
Stron: 1 2
Przekierowanie