Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: plug impact vs Huawei E3131s-2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
cześć mam plug impact bez 3g oraz Huawei E3131s-2 z jdtech czy komuś udało się z aero2? bo mi coś nie idzie i nie wiem
czy robie coś nie tak, czy modem nie kompatybilny, czy soft, czy może przejściówka microUsb->USB :/
e3131 działa, tylko musisz wymusić WCDMA
a ktoś wie jak to zrobić?
Jak najbardziej. Są tutoriale na forum jak i na blogu.

Tapnięte z Wildfire S
Mam właśnie na testach Plug Impact - Sprawdzam właśnie wszystkie modemy jakie mam i dam znać.
Mocno sie zastanawiam na kupnem tego modelu. Czy mozecie odpowiedziec na pytanie jak jasna jest matryca w porownaniu z np GoClever A73 ? No i oczywiscie niecierpliwie czekam na testy z modemem E3131 Big Grin
Sprzęt jest nieźle wykonany, nie mam zastrzeżeń. Matryca jest przeciętna - lepsza, niż w A73 (przede wszystkim rozdzielczość jest... normalna, a nie skromne 800x480 jak w tych najtańszych), ale ciągle kąty widzenia mają swoje ograniczenia.
Po aktualizacji do ICS nie jest do demon prędkości, ale Samsung P1000 też już w tej chwili z butów nie wyrywa osiągami.
Wielka szkoda, że w wersji 3G modem ZTE jest w wersji z UMTS 850, a nie 900, bo byłby zgodny z Aero2. Natomiast kwestię zgodności modemów właśnie kończę sprawdzać.
Szkoda tez ze nie ma wbudowanego GPS'u. Wiem ze mozna podlaczyc przez blutooth ale to jest kolejne urzadzenie +/-50 zl Sad No i trzeba je nosic i jakos zasilac.
(11-06-2012 12:12)szamot napisał(a): [ -> ]Szkoda tez ze nie ma wbudowanego GPS'u. Wiem ze mozna podlaczyc przez blutooth ale to jest kolejne urzadzenie +/-50 zl Sad No i trzeba je nosic i jakos zasilac.

pamiętam że robiłem tethering sygnału gps z telefonu ale to przez router wifi nie wiem tylko czy da się bezpośrednio po wifi telefon-tablet

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
Mysle ze jak sie juz wifi zestawi to nie powinno miec znaczenia.
(11-06-2012 09:43)szamot napisał(a): [ -> ]Mocno sie zastanawiam na kupnem tego modelu. Czy mozecie odpowiedziec na pytanie jak jasna jest matryca w porownaniu z np GoClever A73 ? No i oczywiscie niecierpliwie czekam na testy z modemem E3131 Big Grin

Jasność bym powiedział podobna, tylko GC ma 800 x 480 pikseli rozdzielczości, tak że szału nie ma. W ogóle to witam wszystkich, nie znalazłem wątku przywitań na forum Smile
grzech1991: Jak dokładnie uruchomiłeś E3131 z Plug Impact i z którym dokładnie modelem? Mi się nie udało.
Uruchomił się z Aero2 w wersji androida 2.x, ale szybko modem zresetował się...
Widziałem, że ktoś, możliwe że u konkurencji odpalił E3131 na tablecie. Wystarczyło ustawić tryb modemu jako tylko modem (i powyłączać resztę dodatków).
To ciekawa sprawa, powyłączam CD i zobaczę - ale dla przeciętnego użytkownika to zbyt niebezpieczna operacja.
to ja czekam na info czy się da czy nieSmile
instalacja modemów Huawei E353 i Huawei E3131 w tablecie z Androidem ICS 4.0
http://darmowyinternet.net/forum/showthread.php?tid=47
Opis znam z innego forum, ciekawe czy to działa - postaram się przetestować. Raczej nie na razie nie jest to rozwiązanie dla szarego użytkownika z powodu złożoności.
opis działa sam tak podłączyłem modem Huawei E353 w swoim tablecie Ramos W17Pro
I po każdym resecie urządzenia trzeba ponownie dodawać go do listy USB_modeswitch?
po wyłączeniu tabletu trzeba wpisać zawsze polecenie zaczynające się na echo...w terminalu, taka niedogodność. Niby można w folderze init.d wpisać tą komendę i już nie trzeba wpisywać tej komendy po resecie lub wyłączeniu tabletu ale u mnie nie ma tego folderu.
Stron: 1 2
Przekierowanie