Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Edimax_LT-6408n +Huawei E3272 [Brak połączenia internetowego]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W taki razie zwykły nie hilink. Pozdrawiam
Huawei e3272-s153 działa w połączeniu z tym edimaxem tylko w wersji Hi-link. najstabilniejsze oprogramowanie to 1.04 ( 1.05c jest zalecane ale nie sprawdza się tak dobrze jak starsze) ten router jest niestabilny w porównaniu do popularnego tp-link mr3420 ver.2 który jest dość stabilny. Rade mam jedna przerób go na Hi-linka i będzie działać. pozdrawiam ( w razie pytań pisz na PW).
Mam zamiar zainstalowac web ui , mam na modemie oprogramowanie 21.491.05.00.00 mogę zainstalować "Update_WEBUI_13.100.11.00.610" ? Jeśli nie to proszę o podesłanie odpowiedniego linku. Pozdrawiam

Edit nie musze instalować specjalnego oprogramowania razem z web ui ?
Polecam flashować tym E3272_POLSAT_SW_22.436.07.04.1202 a webui to Update_WEBUI_13.100.04.06.1202
Ciągle wyskakuje mi "Kod błędu: 16, Przełączenie do trybu pobierania nie powiodło się."
Nie rób nic takiego, póki dokładnie nie rozumiesz, co robisz. Grozi ci to zamianą modemu na przycisk do papieru.

Zorientuj się najpierw, co jest wymagane do modyfikacji modemu i dlaczego, a następnie musisz wyposażyć się w takie drobiazgi, jak kalkulator kodu do zmiany firmware, czy choćby zorientować się z procedurach awaryjnych jak coś pójdzie źle.
Jeśli chodzi o » Flash code to mam juz, niestety nigdzie nie moge znalezc zadnej instrukcji co i jak wyglada Sad.
pipawolowa napisał(a):( w razie pytań pisz na PW).
po to jest forum, aby rozwiązywać problemy, więc sugeruję jednak użyć wątku, a nie PW
(w przeciwnym razie osoby które trafią na podobny problem nie znajdą rozwiązania!)
Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły ponieważ na chwile obecna moj modem po zmianie oprogramowania na 21.491.05.00.00 + czesciowej instalacji web ui jeszcze jakoś działa ale nie tak jak powinno. Pozdrawiam
Kolego nie łączy się firmware od klasycznego modemu w trybie ras ( początek 21 sugeruje ze jest od klasycznego) z webui. Podpowiedzialem jakie firmware z jakim webui zadziala.
Znalazłem chyba lepsze rozwiązanie. Po prostu ruter sprzedam i kupie za trochę czasu jakiś lepszy puki co chyba zakończmy ten wątek a ja napisze kolejny temat o naprawe tego modemu. Pozdrawiam
Stron: 1 2
Przekierowanie