Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: przejściówka usb na ethernet
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witajcie
jako laik zadam może śmieszne pytanie ale od początku, pare dni temu zakupiłem router ASUS RT-N18U z obsługa modemów, niestety e3272 tak sobie chodzi. w tej chwili całośc mam podłączone w taki sosób i to ładnie chodzi:
- modem e3272 do huba aktywnego, z niego leci do dovado tiny, a z tiny RJ45 do asusa
w necie znalazłem cos takiego:
http://archiwum.allegro.pl/oferta/adapte...78002.html

czy gdybym wywalił dovado a działający modem poprzez huba podpiął tą przejściówką do asusa do RJ45 to bedzie to działało?

pozdrawiam
taka przejściówka nie ma prawa działać - ona prawdopodobnie służy do budowy przedłużacza USB z użyciem skrętki
lub ewentualnie jest po prostu DEDYKOWANA to konkretnego modelu routera (raz widziałem podobne dziwactwo w jakimś pojedynczym modelu routera ofertowanym przez BT w UK)

wcześniej dostałeś już informacje, że takie przejściówki nie istnieją - najprostszą działającą "przejściówką" jest router - w twoim przypadku jest to Dovado

[edit] sorry może to był ktoś inny, ale takie pytanie już kiedyś padło, niestety ludzka naiwność nie zna granic
dzieki za odpowiedz, wczesniej to nie byłem ja, dlatego zapytałem,
Przekierowanie