Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Jak dostałem doładowanie 30 za 4,76 PLN
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przypadkiem połączyłem dwie promocje:
1. W Warszawie i Łodzi trwa promocja systemu płatniczego BLIK w biletomatach firmy Mera-Serwis zainstalowanych w większości tramwajów i wielu autobusach. Zwracają 50% kosztu zakupionego biletu, a także 50% za doładowania - ale nie więcej, niż 15 PLN.
2. Doładowania można wrzucać w koszty działalności firmy, więc trzeba zdobyć fakturę - tę uzyskuje się skanując potwierdzenia i wysyłając na faktury@mera-serwis.pl
Po odliczeniu będąc VATowcem (/1.23 a następnie *0.81) mam w sumie:
30 PLN - 15 PLN - 5.60 - 4.64 = 4,76 PLN

To faktycznie jest tanio. Ponieważ to są kody doładowań do wykorzystania przez 2 lata, to zrobię sobie niewielką kolekcję kodów podstawowych operatorów, dla których kwota 30 PLN ma sens. Ale nawet przy większych kwotach to się opłaca.
W regulaminie promocji nie ma nic o doładowaniach tylko o biletach, napisz coś więcej Smile
http://blikmobile.pl/promocje/ZTM/index.html
Regulamin
i na końcu tegoż jest jego zmiana z odpowiednim info.
W Warszawie w praktyce działa tylko w biletomatach zainstalowanych w autobusach i tramwajach firmy Mera - nie spotkałem innych urządzeń z działającym blikiem.
Cytat:Pula nagród pieniężnych jest ograniczona i wynosi łącznie 400 000 zł.
Już widzę ten wysyp doładowań na Allegro Big Grin
Jak na razie nic się nie dzieje takiego, a faktury są wystawiane... ręcznie.
Przekierowanie