Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Darmowy starter play internert
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1 czy ten starter jest rozdawany w salonach
2 czy jak go zarejestruje dostane 100 GB
3 czy będzie to działało w 3G
3 razy TAK. Ale oczywiście nie każdy salon musi mieć taki starter dostępny. No i 100GB na 30 dni i musisz być w zasięgu macierzystym Play - obojętne, czy 3G czy LTE.
Można tą kartę zamówić przez internet ?
Wygląda na to, że ŻADNYCH starterów Play nie można już zamówić przez Internet - nie widzę opcji na ich stronie, a stare odnośniki prowadzą do nowych ofert bez opcji zamawiania.
czy jak dostane kilka tych starterów i zarejestruje np dziś to będę je mógł uruchamiać co miesiąc , czy wszystkie się dziś uruchomią ??
Rejestracja i aktywacja są w Play niezależne od siebie. Możesz aktywować kiedy chcesz.
jak sprawdzić do kiedy jest ważny pakiet 100 GB
widać to w play24 jeśli dobrze pamiętam (przez www, nie kojarzę jak jest w aplikacji, a rejestrowałem ponad miesiąc temu więc już nie mam śladu po pakiecie)
nie widze tego w play 24 jest tylko ilosc danych
palca sobie nie dam uciąć, że to było widać, w mojej taryfie miałem pakiet GB + złotówki (być może data ważności była tylko przy złotówkach?)
W Play Internet nie widać daty ważności danych. Sprawdzić można tylko kodem *101#.
Przekierowanie