Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Nju mobile mobilny internet - CO SĄDZICIE?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Słyszeliście już o nowej ofercie od nju mobile odnośnie mobilnego inernetu?

Oferują 40 GB w cenie maks. 29 zł / mc.

Popatrzcie jak tutaj wymiękają takie firmy jak orange.

Pytanie i wątek tylko dla osób doświadczonych. Chciałbym poznać Wasze zdanie.

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego X5max_PRO przy użyciu Tapatalka
Zdanie mam wyrobione - dobra baza Orange (solidna sieć, OFnK używam regularnie nie tylko w wwie), brak faktur VAT dla firm - dla mnie odpada. Poza tym oferta niezła, choć ciągle nie mają LTE-A w większej skali. System billingowy i rozliczeń - ciągle problematyczny - ciągle słychać echa wprowadzenia blue line. Za fakturę NJU niezapłaconą niby ścigali mnie pół roku, zanim przetrawili dowód wpłaty. Ale poza tym nie mam uwag.
damianosr3 napisał(a):Popatrzcie jak tutaj wymiękają takie firmy jak orange.
może nie masz do końca orientacji w temacie, ale NJU to właśnie jest marka należąca do… Orange

natomiast cenowo (w kwestii ceny 1GB) nadal wygrywa Play z promocją DIL w swojej marce RedBull Mobile (RBM) oczywiście jest to "promocja dla wybranych" i raczej stacjonarna, bo wymaga zasięgu LTE w Playu
Oferta słaba i droga. Nie wyobrażam sobie płacić tyle za internet. Jeśli chodzi o rozliczenia to na komórkach tragedia. U mnie co miesiąc nie potrafią odliczyć abonamentu.

O co chodzi z blue Line?

Teraz mam abonament chyba 40 zł na komórce i 100GB transferu. Nie pytaj jak, po prostu mam. Do tego rozmowy i smsy bez limitu. + RBM jako stacjonarny. Oferta nju jest przeciętna.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
grzech1991 napisał(a):O co chodzi z blue Line?
TPSA niedługo po wykupieniu przez France Telecom wprowadziła ich standardy obsługi. Zlikwidowali wszystkie punkity obsługi klienta i odpalili tzw. błękitną linię. Niestety odbyło się to mimo negatywnego efektu testu dla jednego województwa (wnioski: system, niewydajny, nie gotowy na wdrożenie) - zakończyło się paraliżem obsługowym o wielkimi problemami trwającymi nieraz wiele lat. Dopiero rok później pracownicy infolinii mieli dostęp do systemu taki, który umożliwia obsługę klientów w czasie rzeczywistym.
Efektem tego był wieli odpływ klientów z sieci TPSA do konkurencji (w Warszawie: np. Sferia) i spadek zaufania do TPSA.
Nie kojarzę tego, ale niech zgadnę, że było to przed 2004?

Co do transferu, te 50GB czy 100GB to jest dobre, ale do facebooka ;f

[Obrazek: 8EYN540.png]
Przekierowanie