Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Lenovo Tab 2 A10-70l
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie

Czy podany tablet będzie prawidłowo działał z aktualnie dostarczanym Aero2?
Dodatkowo powiedzcie mi czym się kierować przy wyborze tabletu? Czy konieczne jest LTE czy wystarczy 3G?

Mieszkam na wsi a tablet ma być prezentem dla mamy tylko do przeglądania internetu.
nie wiem czy konieczne jest kupowanie tabletu za 1k czy wystarczyło by coś tańszego.
Jak masz zasięg LTE - to tak, warto dopłacić. Jak nie masz - a są szanse, że będzie - warto. Jak nie będzie używany w LTE wcale - to nie warto. Jak jest WiFi w domu - to kompletnie nie warto mieć modułu komórkowego.

Ja kupując tablet kieruję się wymaganiami co do ekranu (wysoka rozdzielczość, ale FullHD wystarcza) oraz trwałością (metalowa obudowa).

Spokojnie znajdziesz coś tańszego, tego jest mnóstwo na rynku.

Najlepiej przejść się do sklepu, który ma tego całą witrynę - ale to zwykle wycieczka do jakiegoś Saturna/MediaMarkt, nie zawsze jest pod ręką.

Dziś dość ważna jest ilość ramu (procesor nieco mniej, ale nie może to być jakiś zabytek) - 1GB to absolutne minimum RAM.
Przekierowanie