Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Modem nie łączy z aero2, lampka miga.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
posiadam modem huawei e3372 i problem polaga na tym, że gdy wkładam karte aero2 do niego, lampka pokazująca połączenie z internetem na modemie tylko miga i nic więcej. Zostawiłem modem na 10 minut i też nic, tylko migało. Karta działa w telefonie normalnie więc zmusza mnie to do tego, żeby robić router z telefonu... Warto dodać, że modem na internecie od plusa działa normalnie(od nich mam ten modem) oraz, że modem nie działa ani podłączony do routera, ani bezposrednio do komputera(lampka wiecznie miga).
Czy moge coś zrobić, żeby to działało?
to hilink?

to musisz ustawić APN na:
darmowy

w przeciwnym razie nie połączy się z Aero2
jak mam to ustawić?

Ustawiłem w modemie tak jak na zdjęciach i nadal nie działa.

Problem rozwiązany, jestem po prostu głupi i nie wcisnąłem połącz Smile . Przepraszam za kłopot
widzę co jest przyczyną
"transmisja danych w roamingu" musi być włączona aby Aero2 łączyło się automatycznie
(w sieciach z W3 nie musisz mieć tego włączonego, bo ich karty SIM rejestrują się we "własnej" sieci, a Aero2 łączy się w roamingu krajowym w Plusie)

dlatego w innych sieciach nie musisz klikać w "połącz"
(innym wyjątkiem jest Play, gdy masz w danej taryfie dostępny "zasięg 3 sieci" lub "zasięg 4 sieci")
Przekierowanie