Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Reset statystyk na play24
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś z was doświadczył resetu statystyk w play24? Dziś sobie wbijam na ten serwis by sprawdzić jak tam wygląda moje wykorzystanie netu w RBM5 i z tego co widzę, to nic nie widzę. Big Grin Nie ma kompletnie żadnych wpisów.

Kod:
Podsumowanie 01.06.2016 - 16.06.2016
Połączenia wychodzące     Wiadomości SMS / MMS     Transfer danych     Zakupy mobilne     Łączny koszt
0 min.           0 / 0 szt.     0 kB     0 szt.     0 zł

Wczoraj jeszcze były. Może to wina aktywacji tych 100 zeta? Czy to się tylko wyzerowało tam na stronie, czy faktycznie mam "czyste konto"? Big Grin

Co ciekawe w stanie konta piszą: Promocyjne MB 12279 MB (ważne do 15.07.2016) . Tu nie powinno być mniej niż 10G? Big Grin
może MB skumulowały Ci się z MB z doładowania
u siebie nie sprawdzę - nie mam ciśnienia na bieg do salonu Playa Big Grin dla rejestracji

informacji o bilingu nie mogę sprawdzić, bo:
"Przepraszamy. W działaniu serwisu wystąpił błąd. Informacja o błędzie została przez nas zarejestrowana."
czyli coś się sypie
(16-06-2016 11:08)szopen napisał(a): [ -> ]może MB skumulowały Ci się z MB z doładowania

W sumie fakt, zapomniałem o tych 2G z doładowania za 50 zeta.

U mnie play24 działa normalnie, z tym, że wyzerowało mi staty na wszystkich numerach. Nie wiem czy to z winy ich rejestracji, aktywacji ten usługi 100 zeta, czy jeszcze z jakiegoś innego powodu. Mam tylko nadzieję, że faktycznie się one wyzerowały.Big Grin
Jednak wyzerowali mi staty na numerach. W logu mam tylko info od 15.06. Dziwna sprawa. Big Grin
sprawdziłem - dzisiaj bilingi mam OK (tzn. miesiąc bieżący i poprzedni więcej nie chciało mi się sprawdzać)
żadna z kart nie była rejestrowana
Zarejestruj i sprawdź. Big Grin
U mnie po rejestracji jest ok. Żadnych problemów.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
Znowu mi zresetowali wszystkie staty w play24. Big Grin Tym razem nic nie robiłem. Jedyne co, to patrząc po logach na routerze, widzę, że modem się rozłączył o 1:20. Pewnie też nie przypadkowa data, chyba wtedy też było 14 sądząc po dacie pierwszego posta. Tylko ja tak mam? Big Grin
Jakiś tydzień temu wykasowali mi na Play24 wszystkie zgłoszenia, a dziś zniknęła historia połączeń. Czekam teraz kiedy wyzerują stan konta Sad
Tydzień temu zarejestrowałem SIMa.
Czyli nie tylko mi wcina historię całą. Big Grin
Kaszanka związana jest z rejestracją kart, bo mam w Play drugą kartę, ale głosową, na którą kiedyś przenosiłem numer, a więc jako nieanonimowa nie wymagała rejestracji - dla niej wszystko jest OK.
Z tego co ja widzę na play24, to włączyli mi ponownie Pakiet 100 zł i 10 GB. Pewnie dlatego net zerwało około 3:30. I staty wróciły. Co oni tam robią? Big Grin
Przekierowanie