Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Gigabyte G1310 Ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wybaczcie moją "zieloność" temacie ale nie mogę nigdzie w ustawieniach znaleźć owego centrum wiadomości/smsowego, żeby sprawdzić ten numer. teraz do problemu doszło to, że nie mogę wykonywać połączeń kiedy w pierwszym slocie jest aero a era w drugim, odbierac odbiera i połaczenia i smsy
Może jakaś aplikacja coś napsuła? Zrób przywrócenie do ustawień fabrycznych i sprawdź ponownie.
Problem okazuje się być związany z kartą sim. Inne karty chodzą bez problemu. Ale dzięki za pomoc.
Gigabyte G1310 Ray - Aero2 chodzi jak burza , zachować należy 3 zasady:
1.Karta Aero2 w gnieździe SIM1 - tak przewiduje instrukcja
2.Ustawić APN
3.Oczywiście należy znajdować się w zasięgu sygnału, co wielokrotnie podkreślał Pan Jakub - przy okazji wielkie dzięki Panie Jakubie, bez tego forum , ja 64 latek w życiu bym nie skonfigurował modemu, laptopa i smartfona !!!!!!!!
Jeden minus - w tej konfiguracji bateria wytrzymuje 24 godziny.
Bardzo się cieszę, że forum jest pomocne!
Z co baterii - niestety połączenie z siecią musi zasysać baterię... Ale jeden dzień to norma dziś.
Zachęcony tematem na forum kupiłem ten smartfon. Potwierdzam - Aero2 działa, ale nie od razu zaskakuje.
W moim przypadku wystarczył restart, żeby "zaakceptował" wprowadzony APN.

Z innych uwag - telefon wymaga trochę cierpliwości, bo ma momentami nieco "wolny zaskok", ale to może moje skrzywienie, bo poprzednio używałem JaFona.
Nie jest to demon predkosci to fakt Smile

Moj sie niestety zaczal sam resetowac Sad ale to pewnie z mojej winy, mam juz tam nagrane 10000 roznych hack'ow xD Trzeba bedzie kiedys zrobic wipe i wgrac jakis nowy soft. Moze ktos ma jakis sprawdzony co dobrze dziala ? Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie