Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Android Pay już w UK, może wkrótce w PL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Właśnie czytałem ze odpalono Android Pay w Wielkiej Brytanii. Póki co bank musi mieć umowę na akceptację z Google zeby dodawać karty, wiec nie każda karta przejdzie, próbowałem z jedną z PL niestety nie działa, pojawia sie taki komunikat.
[attachment=1896]
Test ze smartbankiem z PL
[attachment=1902]
potrzebny jest do działania telefon z NFC zeby płacić w sklepach.
Jak widac na fotkach ktore mi kolega przesłał da się karte z banku Halifax ustawić do płacenia
[attachment=1898]
natomiast gdy bank nie współpracuje a karta jest z UK to sie taki komunikat pojawia,
[attachment=1897]
instrukcja ktora sie pojawia to kolejne obrazki.
[attachment=1899][attachment=1900][attachment=1901]

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Być może w przyszłym tygodniu w Polsce
http://prnews.pl/hydepark/android-pay-w-...53409.html mam nadzieję ze link sie otworzy i artykuł widać bez rejestracji

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Mały update kartę MC BZ WBK udało sie dodać, nie wiem jak z Alior/T-mobile Usługi Bankowe które też mają udostępnić bo nie mam tam konta.
Mozna dodać karty lojalnościowe ale czy są jakoś spięte z systemem programów lojalnościowych wątpię to raczej portfel na kody kreskowe.[Obrazek: 85b3d97ba8dc0310803f7a659de0cd61.jpg]

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Próba zapłaty dziś bez powodzenia Sad
Chyba ze czytnik za mało czuły na anteny NFC Asusa

2 próba zapłaty z innego telefonu w innym miejscu niestety też bez powodzenia komunikat karta nieobslugiwana być może to kwestia terminali :/
Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Ja wrzuciłem APay do Yotaphone2 i działa bez pudła.
Moze to terminal albo przez mobilna apke gdzie jest HCE Bzwbk cos sie krzaczy, ale sprawdze w Carrefour bo ponoć wszystkie akceptują

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Pamiętaj, że jak masz MyWallet, Apli banków z HCE oraz Android Pay, to musisz w menu telefonu gdzieś znaleźć opcje, która z nich aktualnie obsługuje NFC - wszystkie na raz nie mogą, pewnie aktywna została BZWBK.
Ten sam problem miałem w SGNote3 i 2.
Próbowałem właśnie z HCE Millennium i niestety bez skutku ale AP z BZWBK poszło w Carrefourze

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Przekierowanie