Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Aktualizacja softu Huawei E5832
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukałem ale też nic konkretnego na ten temat nie znalazłem.
W jakis sposób zaaktualizować/sflashować oprogramowanie na nowsze w moim Huawei E5832.
Mam tam archaiczny "Play Online", zainstalowałem na komputerze "mobile partnera", czy to wszystko co mogę zrobić? czy jest możliwość pozbycia się tego play online albo zaimputowanie tam jakiegoś nowego sterownika?

Admin: poprawka tematu
Musisz znaleźć inne oprogramowanie dla tego routera, a następnie dopiero możesz zmienić na to inne. Przy tak starych routerach Huawei wiedza chyba jest ograniczona co do zabezpieczeń i działania flasherów, więc jako coś uwalisz, to możesz pozbyć się routera raz na zawsze.
Co chcesz zmienić i po co?
Zrobiłem aktualizację softu i jest lepszy zasięg (z 25% zrobiło się 100%)
Pytanie jeszcze co do pamięci wewnętrznej urządzenia, są tam pliki instalacyjne od play online, i przy każdym podłączeniu urządzenia odpala mi się jego instalator. Nie można nic tam zmienić ani usunąć, jak to obejść?
http://iv.pl/images/85076633518152651379.jpg
[Obrazek: 85076633518152651379.jpg]
To jest wirtualny napęd CD.
Metod pozbycia problemu jest mnóstwo. Najprostsze:
1. Zainstalować ten soft.
2. Wyłączyć autouruchamianie w Windows
3. Wyłączyć ten konkretny napęd w Menedżerze Urządzenia
Mógłbyś mnie odesłać do jakiegoś poradnika jeśli takowy istnieje na forum?
Te 3 niezależne od siebie propozycje - nie wymagają dalszych porad.
Z tym routerem nie robiłem eksperymentów więcej (ale mam go na stanie, mogę potestować) ani nikt się nie bawił w to wyłączanie, wiec gotowca żadnego.
Przekierowanie