Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: ZTE MF823 dziwne zachowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zauwazylem dziwne zachowanie mojego mf823, otóż Aero2 od razu smiga, ale bede testowal przed wakacjami czy na wsi jest LTE z Play (Fakt,RBM i VM), bo telefon z VM pokazywal wiec jest szansa ze bedzie. I wracając do rzeczy gdy wsadzilem karte FM i VM niebieska dioda na chwile i zaraz czerwona dioda i koniec sieci wykrywa ale sie nie loguje. Pomogl reset modemu, czy zmiana fw moze pomoc (jak ktos ma opis jak zrobic) lub trybu na nie hilink?
Wspomniane karty w e8278 dzialaja od strzala
Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
przypuszczalnie miałeś ręcznie utworzony i aktywny profil dla Aero2 (z APN "darmowy")
Tak mialem ale zmienialem na aktywny "internet", poza tym to nie tłumaczy braku logowania modemu do sieci i swiecenia na czerwono

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Potencjalnie nieco niższa czułość MF823, większe przy tym potrzeby co do zasilania.
Co do zasilania to możliwe ze jest on bardziej wymagający, ale wtedy po resecie tez by zdziwial a działa ok po resecie. Troche to wyglada jakby sie "cache zapychal" i tylko reset czyści.

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Przekierowanie