Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Virgin Mobile problem z działaniem kodów USSD i Klubu Virgin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy mają jakaś awarie nie moge wejść w *222# I apka klub virgin ios/andek tez bledy wywala.
Test na 3 kartach

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
i "klub virgin"
https://virginmobile.pl/logowanie
i androidowa apka mi działa

a logowałem się:
teraz
i wczoraj
i przedwczoraj
i błędów brak - więc albo to była chwilowa awaria albo mam szczęście (aplikacji używam w "przestarzałej" wersji)
Bardzo czesto wieczorami nie dziala apka zato rano bez problemu
a jednak nie działa

PS kwestię awarii odcinam do osobnego wątku
Zastanawiam sie jaka firma obsługuje ich system
Chyba kiepska bo zawsze sa problemy

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Tongue
Virgin od roku (od czasu zmiany prezesa) zabiera się za zmianę platformy billingowej, ale ciągle im się to nie udało - stara ma ograniczenia i takie problemy. Z drugiej strony nowa może wprowadzić... nowe problemy Smile
może to play ich obsługuje ,zauważyliście że zawsze gdy nie ma zasięgu play loguje do t mobile (a nie np. do orange czy plus)
Virgin ma własną platformę billingową oczywiście połączoną z systemami Play.
T-Mobile to oficjalny drugi partner Virgin, ale realizowane to jest przez Play raczej, niż przez bezpośrednią integrację sprzętową z T-Mobile. Orange i Plus nie są partnerami, ale Orange to partner T-mobile, a czasem pewnie można wbić się też do Plusa, poprzez umowy Play.
działa wam klub virgin nie mogę sprawdzić minut
od wczoraj leży i kwiczy - nie dość że skopali czytelność to jeszcze nie działa wcale…

hmm i już działa - więc może nie tyle nie działa co działa losowo, albo zależnie od tego z jakiego łącza się loguję…
Przekierowanie