Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: brak połączenia rourer ZTE mf60
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Posiadam karte Aero 2 . karta z pewnoscia dziala, bo udalo mi sie jej uzyc w telefonie. Jednak kiedy wkladam ja do routera ZTE mf60 z T-mobile i probuje polaczyc sie z tabletem, na routerze widnieje napis rozlaczony. Wchodzilam wedlug znalezionych w internecie instrukcji w menu T-mobile, robilam konfiguracje , ustawialam na automatyczne laczenie i wlaczalam roaming. Na koniec tych dzialan wyskakuje napis " jestes na roamingu! Czy chcesz sie polaczyc?" po ktorym powinno nastapic polaczenie, u mnie jednak wyskakuje napis " nie udalo sie polaczyc" . Wydaje mi sie ze wszystko zrobilam poprawnie. Prosze o pomoc ! Sad((
ewciakk66 napisał(a):Na koniec tych dzialan wyskakuje napis " jestes na roamingu! Czy chcesz sie polaczyc?" po ktorym powinno nastapic polaczenie,
z cała pewnością po takiej zapowiedzi trzeba potwierdzić chęć połączenia w roamingu

porócz tego APN MUSI BYĆ USTAWIONY RĘCZNIE NA wartość:
darmowy
a NIE na wartość:
internet
(co jest dość standartowym ustawieniem dla wszystkich innych sieci)

i jeszcze jedno (tak jakby poza konkurencją, ale to eliminuje inne utrudnienia) - gdy na telefonie występuje żądanie kodu Captcha, to go wpisz poprawnie i zaraz po stwierdzeniu działania internetu przełóż kartę SIM do routera (aby nie "zużywać" godziny do następnego kodu)
Przekierowanie