Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Tenda 3G150B zmiana adresu WAN MAC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie wszystkich, to mój pierwszy post Smile
Zakupiłem wyżej wspomniany router mobilny i w parze z Huawei e173-s2 Aero2 działa jak należy Smile Jednakże zaszła potrzeba podłączenia sieci LAN po złączu Ethernet, a w sieci mogę mieć tylko jednego MACa - ten z mojego lapka. Chciałem sklonowac MAC lapka do routera jako MAC WAN, niestety tutaj pojawił się problem ponieważ mój router na chwilę obecną nie posiada takiej funkcji (V3.33.28_EN_ARA01). Czy ktoś zna sposób na podmianę adresu MAC WAN tego routera? Z góry dzięki Smile
Funkcja się nazywa Mac Address Clone i powinna być gdzieś w zaawansowanych ustawieniach routera. Ale czy jest w tym konkretnym modelu i wersji firmware - nie mam jak sprawdzić. Możliwe, że dla wersji obsługującej modemy ją wywalili.

Jeżeli koniecznie chcesz takie coś zrobić, a w fabrycznym nie ma, to możesz przejść na OpenWRT - ale nie wiem jak z możliwością wrzucenia interfejsu przeglądarkowego do tego (mało pamięci flash).
Szukałem, nie ma nigdzie nic o MAC clone. Bardziej miałem na myśli jakieś ukryte menu. OpenWRT jest ale w grę wchodzą tylko firmware z GUI, a takiego jak na razie nie znalazłem.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka
No to w tej sytuacji (przy tych wymaganiach) niestety odpowiedź brzmi - nie da się.
Przekierowanie