Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E3372h-153 - wymuszenie LTE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jednak OP miał jakieś problemy na swojej wersji. Więc jaką wersję kupić, aby mieć pewność, że będę miał tę funkcję, gdyż zależy mi na niej. Czy E3372s-153 to mi gwarantuje?
możliwość wymuszania trybu pracy, czy wręcz konkretnych pasm nie zależy od typu modemu (ani jego odmiany/podwersji). ale od zastosowanego w nim duetu firmware + webui (lub firmware + dashboard w przypadku non-hilinka) oczywiście biorąc pod uwagę, że różne wersje sprzętowe wymagają firmware dopasowanego do sprzętu

inaczej mówiąc - wszystko zależy od pochodzenia modemu - musisz pytać sprzedających o konkretne opcje (jeśli nie znajduje się to jawnie w opisie towaru w sklepie czy na aukcji)
wiele sprzedawanych modemów ma zmodyfikowane firmware/webui, więc szansa na wskazanie który będzie miał takie opcje, a który nie, to jak wróżenie z fusów
Wszystkie bajery - łącznie z wymuszaniem pasm - masz w Huawei E3372 ze sklepu jdtech. Właśnie pracuję dodatkowo nad językiem polskim oraz zapamiętywaniem PINu dla kart Orange.
Oferowany przez jdtech modem to Huawei czy ten model, ale pod jakąś inną nazwą? Coś jak np. Megafon M150-2? Różni się to czymś w ogóle? Bo np. sprzedawcy podają, że to jest to samo i prędkość max. 150, a z na Ali widziałem zdjęcią tego modemu i były też tam jego opakowania na których po rosyjsku pisało, że max prędkość to 100.
Ja modemy kupuję najczęściej pochodzące z Play, bo nie ma wtedy problemu z obsługą gwarancyjną, choć jeszcze żadnego E3372 nie musiałem zwracać, do tego są na pewno kompletnie i nie mają jakiś dziwnych śladów używania.
Ja z nich robię to, czego życzy sobie klient - domyślnie HiLink, ale zamówienia miałem na różne rzeczy - debrandowanie, odblokowanie na modyfikacje, czy ratowanie uszkodzonych przez nieprawidłowy firmware modemów.
Oznaczenia modemów Huawei i pochodnych to temat rzeka, ale np. Megafony mają różne oznaczenia serii M150 i to są 3 różne urządzenia co najmniej, E3372s i h w to wchodzą (najczęściej s-153). Jest jeszcze E3370, który jest elektronicznie dokładnie E3372.

whiteindian

To się naszukałem, a tu proszę taki kozacki temat i naprawdę wszystko w przekroju o tym modemie. AngelAngelAngel

Ja sobie daję nominację do Nagrody Łopata Miesiąca.Big Grin

A kolegom szopen i jakubd podziękowania za PW.

Sorry panowie, ale szkoda że wcześniej na ten wpis nie wpadłem zamiast Was napadać na PW. Smile IdeaIdeaIdea

Przekopałem tyle różnych tematów, i wróćiłem do tego jednego, który powinien o E3372 być podwieszony/wyróżniony
Stron: 1 2
Przekierowanie