Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: urządzenie niedostpęne lub brak urządzenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,mam pewien problem.Posiadam internet bezprzewodowy z Play(nie wiem jaki dokładnie modem wiem tylko,że jest to HUAWEI).Do niedawna wszystko działało bez zarzutów a teraz przy próbie włączenia internetu wyskakuje komunikat "urządzenie niedostpęne lub brak urządzenia"We wszystkich 3 portach USB to samo.Dodam,że na innym laptopie wszystko działa bez zarzutów.Co mam zrobić?
Pomoże ktoś,bo już mi ręce opadają.Tylko prostym językiem proszę.Co mogę zrobić?
Próbowałem już tego ale bez skutku:W menedżer urządzeń dalej główny kontroler USB
/właściwości/Zarządzanie energią odznaczyłem "Zezwalaj komputerowi na wyłączanie tego urządzenia w celu oszczędzania energii." i nic nie pomogło.
Pozdrawiam
Czy w Menedżerze urządzeń nie ma błędów?
Jakie ledy ci się świecą w modemie?
Koniecznie odczytaj z obudowy (czasem pod klapką dostępu do SIMa) pełen model.

Typowe działanie naprawcze to zwykle odinstalować oprogramowanie modemu i zainstalować ponownie, ale szczegóły zależą od konkretnego modelu (przy niektórych tego robić nie ma sensu).
Przekierowanie