Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei E5573 simlock
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, widziałem kilka poradników jak samemu zdjąć simlocka ale nie chciałbym wgrywać innego ROMu gdyż w ten sposób całkowicie straciłem już jeden modem od huawei. Jak można zdjąć simlocka z tego e5573 ? Ile może kosztować usługa i czy zrobią to w każdym komisie gsm a może da się samemu ?
1) simlocki polskich operatorów jak dotąd nigdy nie wymagały zmiany firmware w sprzęcie Huawei
2) powinno się dać ściągnąć kodem prawdopodobnie w/g algorytmu v3 (jeśli się nie boisz możesz podesłać imei na PW) opis jak masz tu
https://unlock4modem.in/unlock-huawei-e5...other-sim/
3a) kosztować może 20zł-50zł, w każdym przyzwoitym serwisie powinni to zrobić
3b) samemu robisz to na swoją odpowiedzialność, nie uwzględniam reklamacji jeśli uwalisz modem
A co dzieje się po wpisaniu złego kodu (jeśli jednak chciałbym sam wg. algorytmu i zrobiłbym błąd) ?
możesz zostać z SIM-lockiem na stałe
normalnie jest 10 prób na wpisanie, ale w linku powyżej jest ostrzeżenie o jednej próbie, a nie 10
Hmm a skąd mogę wygenerować taki kod samodzielnie lub kogo o to poprosić tak aby nie ponieść kosztów ? Tongue
Przekierowanie