Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: WORD mobile i inne z pakietu Office
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam kupiłem żonie tablet ale trochę ma ograniczenia w pamięci zeby zrobic update win10 numer klucza wydobylem, bo chce zainstalować nie nowo czysty system. Fabrycznie jest pakiet Office Mobile czy on tez ma nr seryjny czy jest darmowy z windowsstore i nie przejmować sie tym bo można doinstalowac?

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Upgrade da się zrobić, tylko trzeba jakieś hocki-klocki z kartami SD robić. Czytałem ogólnie, nie zagłębiałem się.
Musze poczytać jak to zrobić dokładnie, ale wychodzi na to zeby partycje recovery wywalić, mam zrobiony pendrive z recovery w razie klapy wiec to nie problem chodzi mi o kwestie Office bo tu nie wiem jak jest czy jest klucz czy to po prostu darmocha dostępna od tak. To ma być prezent wiec chcę zeby była zadowolona z niego Smile co jak każda kobieta potrafi docenić i odwdzięczyć Wink

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Jak masz stick to upewnij się, że można z niego zabootować, bo czasem to nie musi działać poprawnie.
Przekierowanie