Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Virgin Mobile w zasięgu 4 sieci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od kilku dni mój numer z taryfy fremium w virgin mobile loguje się do wszystkich sieci czyli do plusa orange t-mobila i playa. Potwierdzają to także inni na innym forum.
sprawdzam, warunki:
Wrocław, karta SIM z 1 białej edycji (2014 albo 2015?) fabrycznie w taryfie "#chcewszystko", włączony pakiet "#freemium", telefon kat. 8 (7.2Mbps)

jak na razie sprawdziłem
- Orange
karta loguje się poprawnie, transmisji danych brak
- Plus
karta loguje się poprawnie, transmisja danych w trybie 3G i HSPA, również z w 2G
Potwierdzam
U mnie karta loguje się dodatkowo do Plusa, internet działa. Do Orange się nie loguje.
Ciekawe, czy to przypadkowa sprawa i wpuszczanie odbywa się po roamingu Play, czy też celowa sprawa i kwestia umów Virgin z operatorami.
Oficjalnych info nie ma.
odpadło Orange z czwórki
(06-06-2016 21:44)mshmaster napisał(a): [ -> ]odpadło Orange z czwórki
Orange jest zabroniony, chyba ze wpadnie maszt jako Networks

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
Udało się wam przekroczyć 70 Mb/s lte virgin ?
u mnie max to 65 Mb/s, myślę że może być taki limit.
mshmaster napisał(a):Udało się wam przekroczyć 70 Mb/s lte virgin ?
To chyba realne maksimum prędkości zwykłego LTE (chyba, że masz na myśli LTE-Advanced), jeśli nie tylko i wyłącznie jedna osoba korzysta z BTS'a. 100 czy tam 150 Mb/s to tylko reklama oparta na wyniku w warunkach idealnych w laboratorium. Ja w Play'u chyba 50 Mbps nie przekroczyłem, a VM to wirtualny operator Play (czyli korzystasz z sieci macierzystej Play oraz roaming pozostałych (czy wszystkich?) sieci bez LTE z prędkością obniżoną do maks. 3 Mb/s z tą tylko różnicą, że karty Play'a mogą od niedawna korzystać z roamingu w Orange w LTE, ale też do 3 Mb/s).
Ps. Gratuluję wyniku, chociaż w ich ofertach i tak wielu godzin z taką prędkością nie poszalejesz. Tongue
ta prędkość to LTE A w zasięgu play
Przekierowanie