Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: TP-Link TL-WR1043 i kindle fire
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam próbowałem się dziś połączyć z tym ruterem i nic wprowadzam hasło i pisze że uzyskuje adres ale na koniec wywala że nie może i żeby sprawdzić hasło, ruter jest na ustawieniach standardowych bez openwrt , na innych ruterach bylo ok poza tym laptop komórki łącza się tylko kundel wydziwia

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Mało prawdopodobne, ale to może być jakaś dziwna niezgodność między kartami WLAN. Propozycje:
1. Wyłącz (na próbę) szyfrowanie
2. Ogranicz WLAN do standardu G
3. i kombinuj Smile

A w ogóle inne urządzenia łączą się poprawnie z tym tplinkiem?
Tak inne bez większych problemów, galaxy s może się trochę zapoznawał dłużej ale hula

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Ok problem rozwiązany

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
a jakie było rozwiązanie?
to najważniejsze pytanie Smile
Stukniecie się w łeb i magiczne słowo amnezja, o ile sprzęt który mogłem połączyłem przyciskiem wps/QoS to tu wpisywałem hasło z obudowy, ale zapomniałem że hasło było zmienione dopiero wejście w opcje rutera pokazało mi że to nie to hasło co wprowadzalem

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
No tak, to faktycznie dość proste - WPS dla innych wyjaśniam - powoduje zmianę hasła na nowe, losowe.
Przekierowanie