Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Najtańsza opcja z publicznym IP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
tu raczej chodziło o coś innego…
No to trzeba pisać że chodzi o APN Smile
Tak, chodziło mi o to czy jest możliwe włączenie APN VPN w OFnK? Smile
z tego co ja wiem, to nie,
ale widzę, że masz niezłe doświadczenie z wydobywaniem czegokolwiek konkretnego z "konsultantów" w salonach tego operatora, więc może Ci się uda (kojarzę, że ktoś kiedyś pisał, że mu się udało, ale nie pamiętam czy chodziło o prepaid czy "abonament NIE-biznesowy")
3 post w tym temacie o tym mówi - abonament prywatny. W salonie najszybciej będę prawdopodobnie za miesiąc, gdyż nie ma Pomarańczy w moim mieście...
sorry, teraz nie czytałem całego wątku Tongue

ale chyba nie chodziło mi o to - tego posta kojarzę, ale ktoś się chwalił znacznie dawniej niż rok temu, możliwe, że chodziło o inne forum (nie spędzam tu 100% wolnego czasu, czasem zaglądam i gdzie indziej Big Grin)
Wracając do mojego pytania z pierwszego postu:
jaki jest najtańsza opcja na dostęp z zewnątrz po sieci GSM/LTE ?
Prepaid jakikolwiek zadziała?
W Nju Mobile komuś sie udało?
skoro przez tyle czasu nie otrzymałeś konkretnej odpowiedzi, to najwyraźniej nikt z czytelników takiego zestawienia nie robił (dla siebie)

kojarzę, że w NJU nie jest to możliwe nawet w abo, ale osobiście nie sprawdzałem

w ofertach prepaid żaden operator oficjalnie nie udostępnia takiej możliwości
(nie umiem wskazać źródła, ale wydaje mi się, że kiedyś, gdzieś, ktoś się chwalił włączeniem tej usługi w OFnK, mi się to nie udało)
Stron: 1 2
Przekierowanie