Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Asus RT-AC51U i LTE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam !
Mam modem z Cyfrowego Polsatu Huawei E3272 HiLink. Zamierzam kupić router jak w temacie ale mam pewne obawy czy będzie działał z tym modemem. Co prawda napisałem zapytanie do sklepu internetowego i odpisali mi że po wgraniu najnowszego oprogramowania powinien działać, ale napisali - powinien - stąd moje obawy. Czytałem sporo tematów na temat tego routera, tyle że głównie traktują o modemie 3372, a ja mam E3272 HiLink. No i nie wiem czy kupować ten router, czy może inny np. WDR3600 ?
Tego routera nie miałem w ręku (trudno, żebym wszystkie przetestował, ale jutro wybieram się do Asusa i zapytam o możliwość testowania i tego modelu), ale na liście zgodności:
https://www.asus.com/event/networks_3G4G_support/
jest E3272.
Może trochę odkopane ale informacja może być przydatna.
Powyższy router (RT-AC51U) obsługuje E3272. Generalnie mimo bycia tanim (przez co dostał 10/100 LAN) jest dość przyjazny i ma kilka przydatnych funkcji.
Sam mam go z E3272 (aktualnie przerobiony na hilink).
Zastanawiam się czy by obsłużył E3372 także (ponoć lepiej wypada tak w stabilności jak i szybkości LTE, to iż pobiera mniej prądu to mniej istotne przy dodatkowym zasilaniu)
Przekierowanie