Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Orange - „ Prezenty przez cały rok”
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
do tej promki zachęca Payback kłamliwym halsem: "[…]rozmawiaj za darmo nawet przez cały rok" - patrz załącznik

jakkolwiek rzeczywistość podsumowuje ten punkt regulaminu:
Orange napisał(a):6. Prezent to bonus 30 minut do wszystkich sieci ważny 7 dni.
w zależności od kwoty doładowania bonus jest dostępny od 2x do 12x (w zależności od kwoty doładowań w okresie świątecznym - od przejkraczającej 20zł do przekraczającej 120zł)

ale ten rok to jest niewątpliwie overpromise

jakkolwiek patrząc nic nie tracimy w przypadku skorzystania z tej promocji
(choć jest niewątpliwie nastawiona na czesanie kasy z naiwnych, którzy nie czytują regulaminów), bo aktywacja jest darmowa - przez wysłanie bezpłatnego SMS'a o treści
PREZENT
pod numer
8066

regulamin:
https://www.payback.pl/sites/default/fil...%20rok.pdf
1. Oferta tylko na kartę.
2. Z ciekawostek od orange, dostałem 120 minut w sieci, z tej okazji, że jestem 3 lata już z nimi. Niby w porządku, tylko że w ramach abonamentu mam nielimitowane. Ciekawe w takim wypadku, z czego będą schodzić minuty najpierw. Z abonamentu czy z promocji Big Grin
To podobnie jak reklamy "internet za darmo w Orange" - jako akcja marketingowa OFnK i bonusów za doładowania, co nie jest promocją, tylko istotą tej oferty.
Przekierowanie