Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Stara taryfa RBM 7 ważność konta rok?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Znalazłem stary starter RBM, włączyłem go i o dziwo mam na nim taryfę RBM7. Szukając informacji spotkałem się, że doładowując za 50zł mogę mieć rok ważne konto. Czy jest to prawda? Co zrobić, by nie stracić możliwości aktywowania dostepu do LTE i najkorzystniej spożytkować środki.
Z góry dziękuję za podpowiedzi Smile
nie to nie jest prawda - źle zrozumiałeś, ale to i tak nic nie zmienia, bo sprawa jest już nieaktualna

rok ważności jest w Fakt Mobile, który niedawno dawał się migrować do MNP7, ale teraz już jest to niemożliwe
(a że można migrować w obie strony - to rok ważności uzyskany w FM przez migrację do FM i najtańsze doładowanie można było przenieść do RBM7)

jakkolwiek - nie zmieniając taryfy masz 150 dni ważności na wychodzące przy doładowaniu za 50zł bodajże więc jest to i tak najlepsza pod tym względem taryfa w Play
(a zmieniając na inną obecnie możliwą do wyboru taryfę otrzymasz już zaledwie 100 dni po takim samym doładowaniu)
A jeszcze szperając kiedyś gdzieś trafiłem na wątek, że saldo 30zł nie jest wymagane, czy to prawda? Dzisiaj jak chciałem włączyć DIL, to mimo że taryfa stara, zwrotna informacja od sieci jest taka, że muszę mieć saldo 30zł.
nie wiem gdzie to wyczytałeś, ale o ile mnie pamięć nie myli, saldo minimum 30zł było wymagane do aktywacji każdego miesięcznego okresu DIL od samego początku tej promocji (czyli w przypadku braku środków najpierw musisz doładować)

ponadto jest wymagane posiadanie jakiegokolwiek pakietu internetowego (to załatwia doładowanie, ale w pewnych okolicznościach - gdy ważność pakietu internetowego jest krótsza od ważności połączeń wychodzących aktywacja jakiegokolwiek pakietu może być konieczna)
Przekierowanie