Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Asus RT-N10U
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Asus RT-N10U. Z perspektywy czasu żałuję że go sprzedałem, miałbym teraz druk sieciowy Tongue
(27-08-2015 10:32)Arathefu napisał(a): [ -> ]Asus RT-N10U. Z perspektywy czasu żałuję że go sprzedałem, miałbym teraz druk sieciowy Tongue
nie wiem co masz teraz
https://www.google.pl/search?q=p910nd
(27-08-2015 10:32)Arathefu napisał(a): [ -> ]Asus RT-N10U. Z perspektywy czasu żałuję że go sprzedałem, miałbym teraz druk sieciowy Tongue

Ale ten router to chyba nie ma gniazda na kartę SIM... A ja mam na kartę SIM z Playa.
RT-N10U gniazda na kartę SIM nie ma bo to nie modem-router, ale ma gniazdo USB w którym można umieścić modem GSM, albo np. podpiąć drukarkę

lista wspieranych modemów na oficjalnym firmware asusa
http://www.asus.com/event/networks_3G4G_support/

PS przez te offtopy temat się rozmywa, proponuje wrócić do zasadniczego tematu - ten wątek niegdyś był OFF TOPIC'em w innym wątku
No właśnie więc nijak się to ma do poprzedniego wątku bo ja mam "kombajn" z Playa a nie będę teraz kombinował z modemem USB i routerem, zresztą takiego rozwiązania nawet nie chcę, wolę router od razu z gniazdem na kartę SIM.
(27-08-2015 20:16)AeroPlayUser napisał(a): [ -> ]No właśnie więc nijak się to ma do poprzedniego wątku bo ja mam "kombajn" z Playa a nie będę teraz kombinował z modemem USB i routerem, zresztą takiego rozwiązania nawet nie chcę, wolę router od razu z gniazdem na kartę SIM.
Przecież ja już na początku napisałem że używałem tego routera z modemem.

(27-08-2015 15:37)szopen napisał(a): [ -> ]
(27-08-2015 10:32)Arathefu napisał(a): [ -> ]Asus RT-N10U. Z perspektywy czasu żałuję że go sprzedałem, miałbym teraz druk sieciowy Tongue
nie wiem co masz teraz
https://www.google.pl/search?q=p910nd
Teraz mam Dovado Tiny, do którego nie mogę podłączyć drukarki po USB. Gdybym zostawił sobie Asusa, to podpiąłbym go do wyjścia LAN Dovado i miał druk sieciowy.
A drukarkę Wi-Fi nie możesz kupić, chyba że masz jakąś wypasiona albo jakiś mały router pośredni lub jakiś wtyk Wi-Fi lapiacy sygnał i dający do drukarki gdzie jest wpiety w port USB kiedyś obil mi się o oczy ale to chyba za drogo już i nie ma pewności działania.

Wysłane z mojego GT-I9305 za pomocą Tapatalk 2
Nie chcę kupować nowej drukarki, bo mam prostego Samsunga, który mi wystarcza (no dobra, skaner by się jeszcze przydał).
Wtyk WiFi do drukarki? Ona go nie obsłuży, nie ma bola.
Są dedykowane serwery druku na takie sytuacje, z gniazdem USB i RJ45, ale kosztują więcej niż dałem za drukarkę.

Drukowanie sieciowe to była taka fantazja. Fajnie byłoby mieć to przy okazji, ale nie będę kombinował żeby koniecznie to mieć.

Sorry za offtop.
Arathefu napisał(a):z gniazdem USB i RJ45, ale kosztują więcej niż dałem za drukarkę.
być może gdzieś pałęta mi się stary jetdirect (bodajże), ale jest jeden ból - drukarka MUSI mieć centronics (port równoległy/ieee1294), bo to sprzęt sprzed epoki drukarek USB (ale jeśli współpracuje z daną drukarka, to po prostu pracuje) i oddam go za darmo, komuś kto zrobi z niego użytek
Przekierowanie