Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Co dalej z Aero2 BDI (w LTE TDD 2600) ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
było parę sieci MVNO, które próbowały się utrzymać z reklam - choćby "słynne" freeM, ale się to nie udało

nie sądzę, aby w tym wypadku mogło być specjalnie inaczej
Samo posiadanie i udostępniania darmowego internetu, może przyciągnąć kolejnych klientów, którzy później przejdą na płatne pakiety.
Ostatnio coś czytałem, że istnieje możliwość "wstrzykiwani" reklam do stron WWW przez danego operatora... i proceder był realizowany przez dostawcę usług.
Zapewne operatorowi nie jest na ręke utrzymanie bezpłatnego Aero2 ,ale... byłoby spore echo wyłaczenia, i prawnie też sprawa jakos tam wygląda - nie została jednak zrealizowana obietnica lte, z resztą dziwna, bo nie wiąząca się ze wzrostem parametrów a tylko ze zmiana technologii. ze strona aero2 zgrupowane sa inne płatne strony, np wrodzinie co może miec jakis efekt marketingowy, w końcu aero2 jest rozpoznawane. mysle że jest jakas nadzieja że zostanie tak jak jest na kolejny okres

mimo wszystko na dzisiaj znajomym którzy chca zrezygnowac z płatnego internetu ja nadal proponuje aero2, bo chyba na razie i tak jest konkurencyjne
Witam, postanowiłem odkopać temat aby dowiedzieć się 3 rzeczy:
1. Jak to jest z aero2 BDI na hspa+? Czy na chwile obecna pojawiły się nowe informacje odnośnie zakończenia/przedłużenia działalności po 21 XII 2016?
2. Jak ma sie sprawa aero2 BDI na LTE? Działa to czy zaniechano działań? Jeśli działa to gdzie(miasta) i na jakich warunkach?
3. Czy będzie jakiś bezpłatny internet po wspomnianej wyżej dacie?
co do 2. to
a) LTE TDD2600 nie działa
b) nie zaniechano, i zapewne póki Aero2 nie straci koncesji, będzie szansa na uruchomienie, ale termin jest nieznany
c) w BDI LTE w dotychczasowych pasmach (posiadanych przez Plusa i spółki zależne) nie jest dostępne, ale w ofercie komercyjnej już tak (pakiety płatne)
dzieki za odpowiedzi. Co do pkt 3 chodzilo mi tez o cos poza BDI, np kiedys czytalem o(planach) bezplatnym internecie google(chyba sie zwal Outernet) z satelity, ale czy do tej pory w jakims europejskim kraju dziala? Bo w naszym raczej nie.

///mod: ciąg dalszy mocno odbiegający od tematu Aero2 TDD2600 został przeniesiony do:
http://forum.jdtech.pl/Watek-alternatywy...-2016-roku
Stron: 1 2
Przekierowanie