Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Huawei UMG1831 i E1823 to to samo?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Znalazłem przypadkiem aukcję http://allegro.pl/modemy-e1823-i-umg1831...85894.html

czy to ten sam model pod inna nazwą na różne rynki?
w tej aukcji widać 2 zdjęcia jedno to pewnie e1823 z blueconnect a drugi to umg 1831 za T-Mobile (chyba z indii bo na ebay.in jest trochę tego)
niestety sprzedawca zasłonił najważniejsze informacje które są na pudełku ale sądząc że e1823 jest nie zgodnym z aero to pewnie umg 1831 też bo przeszukalem kilka opisów i nie ma tam umts 900
Według mnie to są różne urządzenia - różnią się znacząco obudową. UMG1831 podobnie jak cała seria E182x może występować w odmianach zgodnych i niezgodnych - lepiej pod Aero2 tego nie brać, jeżeli nie masz możliwości przetestowania i/lub sprzedawca nie gwarantuje zgodności z Aero2.
Jakbym miał brać to tylko do testów Smile ku chwale forum jdtech Wink mam trochę modemów które działają z aero2 więc ten mnie tylko zaciekawił bo maltretowalem k4505
i wyskoczyło mi w guglah jak z umg zrobić k 4505 Smile
poza tym aero2 w moim domku letniskowym nie działa Sad zostaje mi simplus
Wysłane z mojego Kindle Fire za pomocą Tapatalk
Słuchaj, wszystkie wyniki tekstów chętnie przyjmę do tabeli, jeżeli tylko urządzenie jest osiągalne w Polsce lub jest interesujące. W ogóle myślę nad jakąś szerszą bazą danych modemów taką ogólną.
Przekierowanie