Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Darmowy starter RBM z 1GB
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://www.darmowy-starter.pl/?utm_sourc...st_prepaid
Limit co prawda 100MB dziennie ale jaki rezerwa czemu nie, w tym 3 pln na smsy i rozmowy

Można też tu zamówić https://www.redbullmobilecollect.pl/

Info za [moderacja - pewnien portal z promocjami]

Limit na jeden adres to 3 karty z 1 linku i 1 z 2 linku czyli można rozumieć ze 4 karty


Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Niestety taryfa RBM Energy, która nie daje opcji DIL (Darmowy Internet LTE).
Oferta podobna jak do wszystkich innych starterów Play.
Ale info o darmowym starterze - cenna. Czas przygotować artykuł.
Nie.mozna zmienić taryfy? Z ta darmocha to trochę na wyrost dajesz swoje dane Smile pewnie zmyslic tez mozna dane a na zjadamspam.pl ustawic majla Big Grin
Chociaż na tlen.pl mozna zalozyc majla i xxx@ tlen.pl o2.pl i go2.pl bedzie przychodzic do jednej skrzynki
Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
Nie, RBM na Energy tylko w jedną stronę. A to jest Energy jak nic.
Kwestia danych to już oddzielna sprawa.
W Energy można ponoć jakieś punkty zbierać, może by się opłacało w to bawić (choć zdrowe to pewnie tak jak i kody z Laysów).
W każdym razie dzięki za link.
Niestety nic godnego uwagi w tym RBM Collect według mnie.
Punkty można też zbierać na innych taryfach. Swoją drogą, play wycofał inne oferty?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Mówisz o RBM? Nie, cały czas są dostępne taryfy RBM, ale z Energy nie da się przejść do podstawowej RBM na kartę.
Tak chodziło mi o RBM. To chociaż tyle, ale wychodzi na to, że trzeba liczyć się z końcem darmowego LTE.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Liczyć się trzeba w każdej chwili. To promocja, nie oferta stała, choć działa już ponad pół roku dłużej, niż w Play podstawowym na kartę.
Dotarł ostatnio do mnie owy starter, odpaliłem, sprawdzam stan konta: 8zł + 1GB. Smile

Próbowałem wysyłać SMS Premium, ale chyba jakaś blokada, chociaż na Play 24 żadnej nie ma...
Większość operatorów blokuje SMSy premium przed pierwszym doładowaniem.
Postanowiłem przetestować ten starter i jest jakis dziwny? W mf823 nie wyświetla nazwy sieci nie mówiąc juz żeby połączyć, sa momentami jakieś oznaki ze widzimsiec ale tak jakby nie pozwalał play sie wbić, w y800 widzi nazwę sieci ale brak połączenia. W starej nokia e51 widzi sieć da sie dzwonić i internet śmiga wiec wyglada na jakaś selekcje typu użyj tylko w telefonie
https://drive.google.com/file/d/0B04IGzA...cslist_api
A tu filmik z ciekawego zachowania Y800
Hm... ja nie mam żadnych problemów.
(21-08-2015 14:25)jakubd napisał(a): [ -> ]Hm... ja nie mam żadnych problemów.
Wsadzilem do e8278 i jest ok dziwne

W Y800 tez dzis działa
Reset MF823 do factory pomógł w tym modemie umieszczonym w mr3020 przy okazji podpowiedź moze komus sie przyda u mnie wyświetlil sie adres interfejsu modemu 192.168.3.1 wersja modemu z o2 i tam moglem grzebać zaraz wrzuce fotki
[Obrazek: JYZE3AL.png]
Interesujace ze przed resetem ustawiajac mu Automatic uparcie rejestrowal sie do ERA-Roaming 3G zamiast do Play dawanie polacz nie dawalo nic moze to kwestia roamingu moze APN rbminternet na APN internet próbowałem wczoraj ale bez skutku, dzis po resecie bez wprowadzania APN sie połączył do 4G [Obrazek: CmNuD7J.png]
Przekierowanie