Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: brak zasiegu, brak pamieci karty sim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam od kilku tygodni mam problem z dostepem do aero2 w htc one su a mianowice:
w trybie wcdma nie ma w ogole zasiegu, jesli przelacze na tryb gsm to czasem zlapie zasieg ale polaczenie z siecia co chwile sie rozlacza
a do tego wyskoczyl mi komunikat: "sim1 card full, delete some messages to make more space" ale na tej karcie nie mam zadnych wiadomosci zeby je usunac

ma ktos jakis pomysl?
Bok@aero2.pl. a w innym urządzeniu działa bez problemu?

Wysłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2
karta SIM prawdopodobnie zaczyna się "sypać", testy w innym urządzeniu oczywiście wskazane, jeśli potwierdzą wadliwe działanie karty należy ja wysłać "do sprawdzenia"
(warunki są absurdalne - trzeba wysłać znaczki za 7zł oraz dołączyć "ramki" zarówno te mini->micro jak i full->mini, czyli o wielkości karty kredytowej, znaczki w przypadku wadliwej karty wrócą i to jest jeden z absurdów, drugi jest taki, że do faktycznego sprawdzenia nikomu nie jest potrzebna plastikowa "ramka", a mimo to jest wymagana)
w innym telefonie tez dziala tylko na zasiegu gsm
jeśli działa wyłącznie w 2G to prawdopodobnie można się spodziewać, że to lokalna awaria stacji bazowej (no chyba, że tak masz niezależnie od lokalizacji)

o awarii karty SIM może świadczyć komunikat o SMSach

PS ten telefon spełnia wymóg kategorii 10? (ostatnio pojawia się coraz więcej problemów wśród użytkowników sprzętu niższych kategorii)
poruszam sie w obrebie 10-15 kilometrow. Nie wiem jak sa rozmieszczone stacje.
a propo telefonu to spelnia on ten wymog
Przekierowanie