Forum bloga technologicznego JDtech.pl i użytkowników bezpłatnego dostępu do internetu Aero2

Pełna wersja: Dell DW5540 z nową kartą Aero2 - działa na oryginalnym sofcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
A możesz się połączyć aplikacją firmową Della?
Udało się Top_netinfo połączyć za którymś kolejnym razem w innym miejscu. Wszystko działało ale np. tak jak teraz mam sytuację, że zasięg 67% (zazwyczaj uzyskuje połączenie na znacznie słabszym) i wywala mi 'błąd dial-up nr 734: The PPP link control protocol terminated'.
Przez aplikacje Dell'a nie próbowałem.
Witam ,a ja mam problem z tą kartą dell 5540. Zainstalowałem ją w swoim Dell XT2 na win7 32bit, korzystając ze sterowników zawartych w tym poście. Ale program DMBM nie widzi karty . to znaczy we właściwościach programu nie podaje IMEI itp. czy ktoś mi może podsunąć jakiś rozwiązanie
Z góry dziękuję
Sterowniki widzą urządzenie w Menedżerze urządzeń, czy są jakieś nierozpoznane urządzenia?
Dla tych co mają Ericsson F3607GW wersja inżynieryjna znany jako klon oryginału w Dellach jako 5540
dane do sterownika i programu

https://aps.toshiba-tro.de/wlan/?page=3gdownloads
mod: działający link
https://web.archive.org/web/201312020719...gdownloads

wpierw sterownik
potem program do obsługi jeśli chcemy
mi Win 7-demka 32bit nie potrzebowała programu

Sprawdzone działa mi z Delami Latitude D630 E4300 E4310 i E6400

z AERO2

Pozdrawiam Sławek
niestety ma della D430 windows 7 64bity
modem 5540 do obsługi aero GW2
i nie wiem co jest sterowniki zainstalowane modem widziany w menadżer
po włączeniu softu czy to dell manager czy Toshiba manager , mam komunikat że niemozna nawiązać komunikacji z urz. lub brak urządzenia , a tak defakto modem jest cały czas widzoczny w menadżerze itd
O co chodzi , czy ktoś to doprowadził do końca
A skąd ten toshiba manager ci się wziął przy modemie Della w laptopie Della (oczywiście zakładam, że zmodyfikowałeś sterowniki/instalator tak, aby w ogóle się zainstalował na starszym laptopie)?
a chociaż z postu powyżej mojego
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie